🎉  littledutch.ee on nüüd lifestylevision.ee

Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED

E-poe www.lifestylevision.ee omanik on Lifestylevision OÜ (registrikood 11202882), asukohaga Tartu maakond, Elva vald, Elva linn, J. Kärneri tn 26b, 61508.

Müügitingimused kehtivad e-poest kaupade ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest www.lifestylevision.ee ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

TELLIMUSE VORMISTAMINE JA LEPINGU SÕLMIMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohale toimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Lifestylevision OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Lifestylevision OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita.

HIND

E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõikide toodete hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast, tellimuse hinnast ning kättetoimetamise viisist. Eestis on kauba saatmine tasuta, kui tellimuse hind on vähemalt 50 € (va kullerteenus). Kullerteenus on tasuta alates 100 € väärtusega ostust. Lätis ja Leedus on kauba saatmine tasuta, kui tellimuse hind on vähemalt 100 €.

Soodushindade puhul on tootelehel ära toodud nii uus hind kui ka maha kriipsutatult vana hind.
Kui tellimuse summa väheneb püsikliendi soodustust ja/või sooduskoodi kasutades alla 50 €, lisandub tellimusele ka postikulu.

TOODETE SAADAVUS

Lifestylevision OÜ teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis on tegelikult otsa saanud, siis võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse.

KOHALETOIMETAMINE

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu ja Soome (ainult tekstiil).

Kauba saatmiskulud kannab sõltuvalt tellimuse suurusest ja tarneviisist ostja või e-pood. Vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti kuni 5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Graveeritud toodete tarneaega on kuni 14 kalendripäeva. Väljaspool Eestit toimub kauba kohale toimetamine kuni 10 kalendripäeva jooksul, välja arvatud graveeritud tooted, mille tarneaeg on kuni 21 kalendripäeva.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

TAGASTAMINE

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Toode peab olema postitatud Itella SmartPost või Omniva pakiautomaadi vahendusel Veeriku Selveri (Tartu) pakiautomaati 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Raha tagastatud toodete eest hüvitame Sulle kuni 14 päeva jooksul alates toodete jõudmisest Lifestylevision OÜ-le. Tellimuse täies mahus tagastamisel, juba kliendi poolt tasutud transpordikulu ei tagastata, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Kui ostja on sõnaselgelt valinud e-poe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea e-pood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Tagastatava toote seisukord:
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.

* Tagastamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud

Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Lifestylevision OÜ-st või toote mittesihipärasest kasutamisest, on Lifestylevision OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Lifestylevision OÜ Sulle avalduse.

* Tagastamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke

Kui selgub, et toodet on kasutatud, juhindub Lifestylevision OÜ mõistliku kasutuse põhimõttest – kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks. Lifestylevision OÜ-l on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.

* Tagastamisele kuuluv toode peab olema koos hinnasiltidega

Lifestylevision OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see meie e-posti aadressile info@lifestylevision.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

E-poel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind
veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

TOOTE ÜMBERVAHETAMINE

Toodete ümbervahetamine on taganemisõiguse erijuhtum, mille puhul ostja tagastab kaubad samadel tingimustel nagu sätestatud peatükis “TAGASTAMINE”, kuid ei soovi saada raha tagasi, vaid saada ostetud toodete asemel sarnaseid tooteid samas või suuremas väärtuses. Vahetades tooted suuremas väärtuses toodete vastu, katab rahalise vahe ostja.

Ostetud toote saab ümber vahetada esitades vastava avalduse meie e-posti aadressile info@lifestylevision.ee hiljemalt 14 päeva jooksul toote kättesaamisest.

PRIVAATSUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Lifestylevision OÜ e-poe www.lifestylevision.ee kasutamise ning lehel püsimisega annad selge ja teadliku nõusoleku Lifestylevision OÜ-le enda isikuandmete töötlemiseks ning parima veebikogemuse tarbeks vajalike küpsiste kasutamiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel.

Lifestylevision OÜ-le teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja toodete pakkumiseks. Lifestylevision OÜ saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades www.lifestylevision.ee veebilehel enda e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid. Samuti on kliendil õigus igal hetkel küsida infot meie poolt kogutavate andmete kohta – oleme Sulle alati nõu ja jõuga abiks.

E-pood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili
aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
E-pood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada
kaupa. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Lifestylevision OÜ kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus.

Võid olla kindel, et meie ostukeskkond on turvaline  – Lifestylevision OÜ e-poes www.lifestylevision.ee on kasutusel turvalise makse süsteem, mis ei võimalda tegeleda kaardipettustega.

Detailsema ülevaate saamiseks Lifestylevision OÜ e-poe www.lifestylevision.ee privaatsustingimustest vaata palun „Privaatsustingimusi“.

TINGIMUSTE MUUTMINE

Lifestylevision OÜ-l on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada.

Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.lifestylevision.ee. Kui Sa edastasid oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Lifestylevision OÜ ja Sinu vahel tekkinud õigussuhtele Sinu poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesoleva lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui ostjal on Lifestylevision OÜ osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@lifestylevision.ee või helistada telefonil +372 552 1479. Lifestylevision OÜ-l on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.

Kui ostja ja Lifestylevision OÜ ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Lifestylevision OÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD

Lifestylevision OÜ vastutab ostja ees ning ostja vastutab Lifestylevision OÜ ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Lifestylevision OÜ ei vastuta ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohale toomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Lifestylevision OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Lifestylevision OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
Lifestylevision OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.

Lifestylevision OÜ vastutab ostja eest toote müügihinna ulatuses. Lifestylevision OÜ ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.